Drystan King Panel Bed with 4 Storage Drawers
| Weight | 359 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 80.5 × 60.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 80.5″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Narrow Chest
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.35 × 21.69 × 53.98 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 54″H |
Drystan Nightstand
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.37 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Drystan Queen Bookcase Bed
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Queen Panel Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Queen Panel Bed with 4 Storage Drawers
| Weight | 328 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Twin Panel Bed
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 42 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 78″D x 60.75″H |
Drystan Twin Panel Bed with 4 Storage Drawers
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80.5 × 42 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 80.5″D x 60.75″H |
Efharis Wall Shelf (Set of 3)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 22 × 21.75 in |
| Color | Brown, Grey, Natural/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 6″D x 22″H |
Freedan 48″ Home Office Desk
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 47.75 × 30 in |
| Color | Brown, Grayish Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 24″D x 30″H |
Gesthaven Dining Chair
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17 × 37.5 in |
| Color | Brown, Natural, Natural/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 17″W x 22″D x 38″H |
Gesthaven Dining Drop Leaf Table
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.38 × 42.38 × 30.5 in |
| Color | Brown, Natural, Natural/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 42″D x 30″H |
Grannen Dining Chair
| Weight | 16.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.63 × 21.88 × 29 in |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 20″D x 29″H |
Huey Vineyard Full Sleigh Bed
| Weight | 121.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67.5 × 58 × 44.5 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 67.5″D x 44.5″H |
Janiyah Outdoor Dining Bench
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.88 × 46.88 × 17.5 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 16″D x 18″H |