Trinell Twin Panel Headboard
$247.97 Original price was: $247.97.$187.97Current price is: $187.97.
Trinell Queen Panel Headboard
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
This queen panel headboard brings home a sense of authenticity. Its rustic finish, plank-style details and nailhead trim pay homage to reclaimed barn wood, making for a chic look loaded with charm. Mattress available, sold separately.
Additional information
Additional information
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 64.53 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 4″D x 54″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Cool Rustic X Bed With X Footboard Mink King
| Brand | Artisan & Post |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Drystan King Panel Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88.75 × 83 × 52.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 83″W x 88.75″D x 52.75″H |
Huey Vineyard Full Sleigh Bed
| Weight | 121.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67.5 × 58 × 44.5 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 67.5″D x 44.5″H |
Lancaster County Casual Queen Size Bed In Amish Walnut
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
LMCO Home Bungalow Dover Grey Queen Mantel Headboard
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
| Collection | Bungalow |
