Clorazi Dining Butterfly Extension Table
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57.13 × 42.13 × 30 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 57″D x 30″H |
Clorazi Dining Chair
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 18.25 × 38 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 24″D x 38″H |
Dallson Floor Lamp
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 22.25 × 71 in |
| Color | Brown, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 22″D x 71″H |
Darcy Loveseat
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 64 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 37″D x 37″H |
Darcy Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 87 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 87″W x 37″D x 37″H |