Valebeck Coffee Table with Lift Top
$547.97 Original price was: $547.97.$447.97Current price is: $447.97.
Bolsena Sofa
$988.00 Original price was: $988.00.$788.00Current price is: $788.00.
Valebeck End Table
$357.97 Original price was: $357.97.$277.97Current price is: $277.97.
Greenville Showroom, Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083304270
Description
Description
To those with an eye for the best in rustic farmhouse living, this two-tone end table doubles up on charm. Designer touches include plank-effect styling, distress marks and wire mesh door fronts for added character.
Additional information
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 25 in |
| Color | Black/Brown, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 25″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
5023 ~ Bedford Rectangular End Table
2 Drawer End Table – Mita
2217 ~ Westport Chairside End Table
5023 ~ Bedford Chairside End Table
Farmhouse End Table
Freedan End Table
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22.63 in |
| Color | Brown, Grayish Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 20″D x 23″H |