Brunonia Wall Art
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Decidedly modern, this wall art harmonizes beautifully with existing pieces in your contemporary space. Striking shades pair together to create bold curves with a sense of motion. It adds a pop of color to your decor while remaining understated in design.
Additional information
Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 47.13 × 70.75 in |
| Color | Blue, Grey, Orange, Teal/Orange/Black, White |
| Style | Contemporary |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 2″D x 71″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 33 in |
| Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Robbinsdale Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
Moose Mountain Framed Wall Art
Norman Wyatt Home Flowers For Lola II Framed Textured Print
On The Nose Framed Wall Art
| Dimensions | 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Pigeonford Wall Art
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Brutus Wall Art
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.25 × 48 × 36 in |
| Color | Brown, Grey, Sepia |
| Style | Casual |
| Features | Glass |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 0″D x 36″H |
