Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
122 DEL MAR LOVE SEAT 122-23-17
Cabalynn Coffee Table
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 56.25 × 17 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 30″D x 17″H |
Stonemeade Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 92 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 92″W x 41″D x 39″H |
Next-Gen Durapella Power Lift Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Color | Brown, Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 42″H |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Wadeworth Table (Set of 3)
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 31.5 × 16.25 in |
| Color | Brown, Two-tone |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 32″D x 16″H |



