View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
First Base Reclining Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 41 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 41″H |
173 NEWPORT RECLINER 173-91-17
Alvin Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Olive |
| Features | Cupholders, Glider, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Swivel, Zero Gravity |
| Style | Transitional |



