View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
Stoneland Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
Tyler Creek Sofa/Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 46.13 × 33.25 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 22″D x 33″H |
Dovetail Standing Dresser Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Breegin Chairside End Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.13 × 13.13 × 23 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 22″D x 23″H |
Gigantor Big Man’s Rocker Recliner MIDNIGHT
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Trinell Dresser
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.98 × 61.34 × 42.99 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 62″W x 16″D x 43″H |



