View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Bolsena Sofa
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 36 in |
| Color | Brown, Caramel |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 85″W x 38″D x 36″H |
Mahima Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24.5 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 25″H |
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner (UC562)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recline, Remote, Upholstered, USB |
| Style | Traditional |
Polaris – Kahlua Power Recliner
| Dimensions | 41 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kahlua |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Stockholm Color Block Faux Cashmere Throw Taupe
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Brown |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Plymouth Gray Rectangular Coffee Table
Henry Caramel Leather Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Henry |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner, Zero Gravity |
Blake – Desert Taupe Manual Reclining Console Loveseat
Wystfield Chairside End Table
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 25 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 17″D x 25″H |



