Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Power Recliner Shown in Stonewash Color (212-96-15)
Porter Chest of Drawers
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 39.63 × 58.13 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 18″D x 58″H |
Side-Swipe Reclining Sofa with Drop Down Table
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 40″H |
Leesworth Power Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 41 in |
| Color | Blue, Ocean |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 41″D x 41″H |
LEGENDS COCKTAIL TABLE AS IS STOCK ONLY
Joshua Creek End Table
Cleona Plush Mattress
$397.95 – $697.95Price range: $397.95 through $697.95
| Brand | Mattress 1st |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Addie Push Back Recliner
LEGENDS END STAND AS IS STOCK ONLY
Dorian Rocking Recliner- METAL
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |



