Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gauntlet Reclining Sofa
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 40 in |
| Color | Grey, Sterling |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Reclining Furniture |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 39″D x 40″H |
BRISTOL DINING CHAIR AM/CG
Beautyrest Black Luxury Adjustable Base
$1,899.95 – $3,999.99Price range: $1,899.95 through $3,999.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Hanneforth End Table
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 22.25 × 24.5 in |
| Color | Brown, Brown/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 22″D x 24″H |
Power Sofa Shown in Butternut Color (212-36-18)
Gardiner Sofa Chaise
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 101 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 101″W x 63″D x 40″H |



