View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Kingstown (87-08266-21) Metal Table Lamp
Stonemeade Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 92 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 92″W x 41″D x 39″H |
Stonemeade Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 42 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 39″D x 42″H |



