View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Flow Cuddle Curve Pillow – 3.0
Trouper Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar-SABLE
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Adjustable Headrest, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner |
Pure Modern Bedroom Queen 5/0 Platform Bed (1250hb/1250fb/125066r)
Chaston Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.13 × 12.13 × 24 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 12″W x 12″D x 24″H |
Oranford 5′ x 7′ Rug
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Elaning 5′ x 7′ Rug
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63.63 × 0.38 in |
| Color | Black/Gray/Cream, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 87″D x 0″H |



