View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Paxton Loveseat
Cambridge L5 FIRM
$1,599.95 – $2,199.95Price range: $1,599.95 through $2,199.95
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Innerspring, Memory Foam |
| Brand | White Dove |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dovetail King Poster Bed w/ 6×6 FB Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Frohn Reclining Loveseat with Console
| Weight | 209 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 42 in |
| Color | Graphite, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 80″W x 40″D x 42″H |
Breegin Chairside End Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.13 × 13.13 × 23 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 22″D x 23″H |
Next-Gen Durapella Power Lift Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Color | Brown, Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 42″H |
GAC McKenzie Side Table
| Brand | Whittier Wood |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Transitional |
Magan Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 27″H |
Randell Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Trinell Twin Panel Headboard
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 42.4 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 4″D x 54″H |



