Cooper 6C00-04 Chair & a Half
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Dorian Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Fletcher High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Plaid |
| Features | Push Back Recliner |
| Style | Transitional |
Gigantor Big Man’s Rocker Recliner MIDNIGHT
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Gigantor Big Man’s Rocker Recliner SILT
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Harbor Town Rocking Recliner -POWDER
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Powder |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Jay Rocking Recliner -CHARCOAL
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Charcoal Gray |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Modern |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |