Monroe Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Morrison Wall Recliner-CAPPUCINNO
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Features | Customizable, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
O’neil Power Rocker Recliner W/ Pwr Headrest
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Motion, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Paxton 3B04 Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Pinnacle Rocking Recliner- MARBLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Marble |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker |
Pinnacle Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Graphite, Gray |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Wall Hugger |
Quinault Leather Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 79 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Olive |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, USB Charging, Zero Gravity |
Randell Rocking Recliner ESPRESSO
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Randell Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Rectangular End Table NATURAL TEAK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |