5023 ~ Bedford Chairside Cabinet Table
5023 ~ Bedford Chairside End Table
8 Door Cocktail Table – Pueblo
8 Drawers & Lift Top Cocktail Table – Antique
Aldwin Coffee Table With Storage
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 18″H |
Aldwin End Table
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 26 × 25 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 26″W x 24″D x 25″H |
Americana Modern – Denim 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove Cocktail Table
Americana Modern – Dove End Table
Boardernest Coffee Table with 4 Stools
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.13 × 40.13 × 18 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 18″H |
Bolanbrook Table (Set of 3)
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 19.25 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light, Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 19″H |
Bolanburg Sofa/Console Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 46 × 33 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 22″D x 33″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |