Color
Features
Style
Brand
Sort by
Radius – Mediterranean XL Power Glider Recliner
Randell Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner, USB Charging |
Reed Leather Rocking Recliner- BEIGE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Sondra Space Saver Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Saver |
Stoneland Power Recliner
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
Trouper 724 Recliner WALNUT LEATHER
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Whiskey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Performance Fabric, Recline |
Trouper Wall Recliner-SABLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Sable |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Wall Hugger |
UC673 5-Zone Power Recliner
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
View Dove Leather Power Swivel Recliner with Power Headrest
Wynne Rocking Recliner- STONE
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Wynne Swivel Gliding Recliner -SAGE
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sage |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Glider, Recliner, Swivel |
Zaynah Rocker Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
Bleckley Power Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 43 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 41″D x 43″H |
Mcginnis Casual Rocker Recliner with Plush Upholstered Arms
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Chocolate |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...