Color
Features
Style
Brand
Sort by
Bleckley Power Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 43 in |
| Color | Espresso, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 41″D x 43″H |
Bleckley Power Recliner
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 43 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 41″D x 43″H |
Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 35 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Casual |
| Collection | EZ Motion |
Power Recliner Shown in Stonewash Color (212-96-15)
| Brand | HomeStretch |
|---|
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
Collage Rocking Recliner
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
Alvin Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Olive |
| Features | Cupholders, Glider, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Swivel, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Trouper 724 Recliner-SABLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Whiskey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Performance Fabric, Recline |
Trouper 724 Recliner WALNUT LEATHER
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Whiskey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Performance Fabric, Recline |
Apollo Rocking Recliner-BLUE GREY LEATHER
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Randell Rocking Recliner ESPRESSO
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Dorian Rocking Recliner- METAL
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar-CAPPUCINNO
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar-SILVER
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Load more products
Loading...