Color
Features
Style
Brand
Sort by
Jones Loveseat
| Dimensions | 38 × 53 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Jones |
Smyrna Loveseat
| Dimensions | 38 × 60 × 35 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Smyrna |
Philip Loveseat
| Dimensions | 38 × 64 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Medium Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Philip |
Paxton Loveseat
| Dimensions | 39 × 60 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Paxton |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 42″D x 42″H |
Cooper – Shadow Brown Manual Reclining Console Loveseat
| Dimensions | 38.5 × 75 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shadow Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Reclining, Storage, USB Charging |
Double Reclining Loveseat 173-20-20
| Brand | HomeStretch |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
EASTON POWER ZERO GRAVITY RECLINER WITH POWER HEADREAST AND LUMBAR-STEAMBOAT BROWN
| Brand | Parker House |
|---|
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | TWIG |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Spartacus – Oyster Power LOVESEAT CONSOLE w/ Power Headrest
| Dimensions | 40 × 88 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Spartacus |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Hugger |
122 DEL MAR LOVE SEAT 122-23-17
| Dimensions | 40 × 78 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | 122 DEL MAR |
Brett Loveseat
| Dimensions | 38 × 66 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Brett |
242 MILAN LOVE SEAT 242-20-21 ESPRESSO
| Dimensions | 42 × 65 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Transitional |
| Collection | 242 MILAN |
Load more products
Loading...