Color
Features
Style
Brand
Sort by
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
2443 SWIVEL CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary, Swivel |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
2825 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Barolo Vintage Saddle Swivel Club Chair
| Dimensions | 27.5 × 31 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Barolo Vintage Slate Leather Swivel Club Chair
| Dimensions | 27.5 × 31 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Black |
| Features | Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Barolo – Vintage Brown Leather Swivel Club Chair
| Dimensions | 27.5 × 31 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Barolo |
Philip Chair
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |