Color
Features
Style
Brand
Sort by
Sanginlane Dresser
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.28 × 58.7 × 36.46 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 59″W x 16″D x 37″H |
Galliden Dresser
| Weight | 275 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 65.5 × 42.75 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66″W x 20″D x 43″H |
Drystan Dresser and Mirror
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 58.75 × 71.5 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58.75″W x 15.5″D x 71.5″H |
Addison 50″ 8 Drawer 2 Toned Dresser and Mirror
| Dimensions | 18 × 50 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Whittier Wood |
| Color | Brown |
| Detail Color | Duet |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Addison |
Robbinsdale 6 Drawer Dresser
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 54 × 36 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 54″W x 17″D x 36″H |
Robbinsdale 7 Drawer Dresser
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65.5 × 40 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66″W x 18″D x 40″H |
Realyn Dresser
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 63.88 × 40.5 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 18″D x 41″H |
Drystan Dresser
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 58.7 × 36.46 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 59″W x 16″D x 37″H |
Porter 7 Drawer Dresser
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65.5 × 39.75 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66″W x 18″D x 40″H |
Trinell Dresser
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.98 × 61.34 × 42.99 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 62″W x 16″D x 43″H |
Alisdair Dresser
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.63 × 58.13 × 33.25 in |
| Color | Brown, Reddish Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 16″D x 33″H |
Willowton Dresser
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.55 × 60.87 × 40.63 in |
| Color | Brown, White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 16″D x 41″H |
Maribel Dresser
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.18 × 63.31 × 34.09 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 17″D x 35″H |
Anarasia Dresser
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.83 × 59.76 × 32.48 in |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 16″D x 33″H |
Lancaster County Two Tone 8 Drawer Dresser
| Dimensions | 58 × 19.75 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown, White |
| Features | Metal, Storage, Wood |
| Style | Rustic |
Load more products
Loading...