Trinell Full Bookcase Headboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 60.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 10″D x 50″H |
Trinell Full Panel Bed
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 57.5 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 83″D x 54″H |
Trinell Full Panel Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 57.5 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 83″D x 54″H |
Trinell Full Panel Headboard
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 57.6 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 4″D x 54″H |
Trinell King Panel Bed
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 81 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 87″D x 54″H |
Trinell King/California King Panel Headboard
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 81.02 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 82″W x 4″D x 54″H |
Trinell Queen Panel Bed
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 64 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 87″D x 54″H |
Trinell Queen Panel Headboard
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 64.53 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 4″D x 54″H |
Trinell Twin Bookcase Bed
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 45.25 × 49.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45.25″W x 88″D x 49.25″H |
Trinell Twin Bookcase Bed with 1 Large Storage Drawer
| Weight | 262 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 45.25 × 49.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45.25″W x 78″D x 49.25″H |
Trinell Twin Bookcase Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.625 × 44.625 × 49 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45″W x 88″D x 49″H |
Trinell Twin Bookcase Headboard
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 45.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 10″D x 50″H |
Trinell Twin Panel Headboard
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 42.4 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 4″D x 54″H |
Tyler Creek Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |