O’neil Power Rocker Recliner W/ Pwr Headrest
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Motion, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Quinault Leather Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 79 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Olive |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, USB Charging, Zero Gravity |
UC673 5-Zone Power Recliner
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Zaynah Rocker Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
Brosmer Rocker Recliner (CHARCOAL)
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Power, Power Lift, Power Recline, Recline, Rocker, Swivel |
Brosmer Rocker Recliner (COCOA)
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Power, Power Lift, Power Recline, Recline, Rocker, Swivel |
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 42″D x 42″H |
Spartacus – Oyster Power LOVESEAT CONSOLE w/ Power Headrest
| Dimensions | 40 × 88 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Spartacus |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Hugger |
Spartacus Haze 6pc Sectional
| Color | Grey |
|---|---|
| Style | Casual |
| Features | Leather, Power Recline, USB |
Spartacus Haze Power Reclining Sofa
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |