Lenston Accent Cabinet
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 47 × 76 in |
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 16″D x 76″H |
Robbinsdale Bedroom Mirror
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 34.13 × 35.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 2″D x 35″H |
Robbinsdale Vanity Mirror
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 28.13 × 29.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 28″W x 2″D x 29″H |
Ryandale Accent Table
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.75 × 20.75 × 24.75 in |
| Color | Black, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 21″W x 21″D x 25″H |
Sanginlane Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 31″H |
Willowton Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.98 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 1″D x 31″H |