Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Minimum Proximity Recliner
Perfect Sleeper Cobalt Calm Medium Pillow Top
$998.95 – $1,398.95Price range: $998.95 through $1,398.95
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Mattress Comfort | Medium |
| Mattress Type | Gel Memory Foam |
| Brand | Serta |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Comfo Back 3-Seat Glider WW-BK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Beautyrest World Class Plush Pillowtop
$1,699.95 – $1,799.95Price range: $1,699.95 through $1,799.95
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 16.25 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Pillow Top |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Beautyrest World Class Plush
$1,599.95
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 15.25 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Hybrid |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
2 Drawer Sofa Table – Mita
1 Shelf, Chairside Table – Balam
Scranto Reclining Loveseat
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 61 × 41 in |
| Color | Brindle, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Reclining Furniture |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 40″D x 41″H |
Paxton 3B04 Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Wynne Swivel Gliding Recliner -SAGE
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sage |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Glider, Recliner, Swivel |



