- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
204 RHINO LOVE SEAT 204-23-62
| Dimensions | 43 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
204 RHINO SOFA 204-30-62
| Dimensions | 43 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |