You may be interested in…
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
204 RHINO RECLINER 204-91-62
| Dimensions | 45 × 42 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
204 RHINO SOFA 204-30-62
| Dimensions | 43 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |