- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Wynne Rocking Recliner- STONE
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |