View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Stairatt Sofa
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 38″D x 39″H |
Movie Man Big Man’s Recliner
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 45 × 47 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric, Recliner, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45″W x 43″D x 47″H |
Garden Classic 28″ Square Table – Bar Height
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Fairen Trail Outdoor Counter Height Dining Table
DELUXE FRAME ( QUEEN/KING/CALKING)
Mckenzie King Grand Bed
Owingsville Dining Chair
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17.75 × 37.75 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 22″D x 38″H |
Alphons Recliner
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 41 in |
| Color | Brown, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 41″D x 41″H |
Farmhouse Coffee Table
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |



