View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Haven High Leg Push Back Reclining Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Push Back Recliner, Recliner |
1 Shelf, Chairside Table – Balam
Maribel Nightstand
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.14 × 22.48 × 24.37 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 17″D x 25″H |
Cambeck Nightstand
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.37 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Rencott Coffee Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 56 × 19.25 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 26″D x 19″H |
Mahoney Oversized Accent Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 20 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 20″H |
Magan Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 27″H |
Wadeworth Table (Set of 3)
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 31.5 × 16.25 in |
| Color | Brown, Two-tone |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 32″D x 16″H |



