View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Kilkenny 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 0.35 in |
| Color | Brown, Green, Grey, Multi |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |
Dorian Rocking Recliner- METAL
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
Collegedale Recliner
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Style | Contemporary, Modern |
| Features | Customizable, Fabric |
Cayboni Nightstand
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.37 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Eleanor Table Lamp
Valebeck Dining Server
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 18″D x 38″H |
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |



