- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 0.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 4.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 2.0
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |