View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Knight – Robust Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
184 EQUALIZER RECLINER 184-91-17
122 DEL MAR LOVE SEAT 122-23-17
Barolo – Vintage Navy Leather Swivel Club Chair
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 42″D x 42″H |
Newellen Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 40 in |
| Color | Brown, Hemp |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 39″D x 40″H |



