View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
AMISH WORKS 196 HIGH BACK SWIVEL GLIDER
LEGENDS COCKTAIL TABLE GRACELAND
2217 ~ Westport Squircle Cocktail Table
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
Altari Sofa
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 37 in |
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 85″W x 38″D x 37″H |
Darcy Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 87 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 87″W x 37″D x 37″H |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Stoneland Power Reclining Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |



