View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Beautyrest Black Series 2 Plush Pillowtop
$2,949.95 – $3,799.95Price range: $2,949.95 through $3,799.95
| Brand | Beautyrest |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin XL |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Thornton Fabric Loveseat
Crestmeade Power Lift Recliner
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Color | Brown, Espresso |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 42″H |
Boardernest End Table
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 26.63 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 27″H |
Joshua Creek End Table
Wystfield Coffee Table
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light, Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 18″H |



