You may be interested in…
Trouper Reclining Sofa
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Reclining Furniture |
Trouper Reclining Loveseat W/ Console
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Cupholders, Performance Fabric, Reclining Furniture, Storage |
LMCO Home Bungalow Chest – 5 Drawer Dover Grey/Folkstone
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Cottage, Farmhouse |
| Features | Wood |
| Collection | Bungalow |
Radius – Florence Heron – Powered By Freemotion Power Cordless Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Florence Heron |
| Style | Contemporary |
| Collection | Radius |
| Features | Cordless, Glider, Leather, Power Recliner, Swivel |
LMCO Home Bungalow Nightstand – 2 Drawer Dover Grey/Folkstone
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Cottage, Farmhouse |
| Features | Wood |
LMCO Home Bungalow Dover Grey Queen Mantel Headboard
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
| Collection | Bungalow |