You may be interested in…
Radius – Florence Heron – Powered By Freemotion Power Cordless Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Florence Heron |
| Style | Contemporary |
| Collection | Radius |
| Features | Cordless, Glider, Leather, Power Recliner, Swivel |
Wynne Rocking Recliner- STONE
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |