You may be interested in…
204 RHINO RECLINER 204-91-62
| Dimensions | 45 × 42 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
204 RHINO SOFA 204-30-62
| Dimensions | 43 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Modern |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |