Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Diedrick Lantern (Set of 2)
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 19 in |
| Color | Brown, Gray/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Shape | Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 6″W x 6″D x 19″H |
Lambworth 5’3″ x 7′ Rug
| Weight | 15.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 63 × 0.67 in |
| Color | Gray/Cream, Grey, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’D |
Gauntlet Recliner
Addison Beveled Mirror
122 DEL MAR RECLINER 122-98-17
High Profile Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 94 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 94″W x 45″D x 41″H |
Tallenger Counter Height Bar Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 19 × 39 in |
| Color | Brown, Dark Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 20″D x 39″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Thomas Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |



