View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Bolsena Loveseat
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 62 × 36 in |
| Color | Brown, Caramel |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 62″W x 38″D x 36″H |
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Bolsena Recliner
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 38 in |
| Color | Brown, Caramel |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 38″H |
Barnsana Power Reclining Sofa
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 86 × 40 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 41″D x 40″H |
Pure Modern Bedroom Queen 5/0 Platform Bed (1250hb/1250fb/125066r)
Serta Perfect Sleeper X Max Firm Pillow Top
$1,799.95 – $2,799.95Price range: $1,799.95 through $2,799.95
| Brand | Serta |
|---|---|
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin XL |
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Gel Memory Foam, Innerspring, Memory Foam, Pillow Top |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Trinell Twin Panel Bed
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 42.25 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42.25″W x 83″D x 54″H |
Renzo Table Lamps – Set of 2
Lonoke Oversized Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 46 × 40 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 38″D x 40″H |



