2024 ~ Arlington Rectangular Cocktail
| Dimensions | 24 × 36 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Null Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Oak Brown With White Marble Top |
| Style | Transitional |
| Collection | 2024 ~ Arlington |
| Features | Storage |
Porter Queen Storage Footboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 65.38 × 21.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Storage, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 26″D x 21″H |