Fletcher High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Plaid |
| Features | Push Back Recliner |
| Style | Transitional |
Renzo Table Lamps – Set of 2
Hawthorn Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Recliner, Rocker |
| Style | Transitional |
3023 ~ Hayden Valley Chairside End Table
3023 ~ Hayden Valley Rectangular Cocktail Table
3023 ~ Hayden Valley Rectangular End Table
Ceramic Body Table Lamp with Metal Base and Blue Shade
Riptyme Swivel Glider Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 41 in |
| Color | Grey, Quarry |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 42″D x 41″H |
Serta Motion Perfect IV Adjustable Base – Queen Only
| Brand | Serta |
|---|---|
| Features | Remote |
| Mattress Size | Queen |
Whitewashed Ceramic Table Lamp w/ USB
| Dimensions | 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Ceramic, Fabric, Metal, USB Charging |
| Style | Transitional |