Comfo Back Recycled Plastic Single Glider
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Swivel Counter Chair
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Swivel Glider AM-BK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Concrete Body Table Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey |
| Features | Concrete |
| Style | Traditional |
Dorian Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Eleanor Table Lamp
Enjoy This Beautiful Glass Lamp That Also Lights From Within As A Nightlight And Is Topped With A P
Fletcher High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Plaid |
| Features | Push Back Recliner |
| Style | Transitional |
Garnilly Table (Set of 3)
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 17.13 in |
| Color | Grey, White, Whitewash |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 17″H |
Gemini – Rouge Leather Manual Swivel Glider Recliner
Gizela 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Ivory/Beige/Gray, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |