Claremont Power Chair Side
| Brand | Jofran |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Claremont |
| Features | Power |
1 Drawer Chairside Table – Antique
1 Drawer Chairside Table – Mita
1 Shelf, Chairside Table – Balam
2217 ~ Westport Cabinet Chairside Table
5023 ~ Bedford Chairside Cabinet Table
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Craftsman Antique Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Craftsman Antique Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Blue |
| Detail Color | Craftsman Antique Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Graceland Chair side Table
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | RS Watch Hill Brown-Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black/Gray |
| Detail Color | RS Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |