You may be interested in…
Wynne Rocking Recliner- STONE
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Detail Color | Suede |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |