- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Trouper Reclining Sofa
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Reclining Furniture |
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |