Breegin Chairside End Table
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.13 × 13 × 23.13 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 22″D x 23″H |
Darthurst Table (Set of 3)
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.25 × 36.25 × 18 in |
| Color | Brown, Grey, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Melamine, Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 18″H |
Claremont Power Chair Side
| Brand | Jofran |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Claremont |
| Features | Power |
Boardernest End Table
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 26.63 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 27″H |
Deanlee Table (Set of 3)
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.38 × 34.38 × 17.5 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 34″D x 18″H |
Wystfield End Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 25 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 25″H |
Tyler Creek Chairside End Table with USB Ports & Outlets
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.13 × 14 × 23 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 24″D x 23″H |
Hanneforth End Table
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 22.25 × 24.5 in |
| Color | Brown, Brown/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 22″D x 24″H |
Valebeck Chairside End Table
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 25 in |
| Color | Black/Brown, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 17″D x 25″H |