Color
Features
Style
Brand
Sort by
Collins Stationary Sofa
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 89 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Truffle |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
Corey Manual Space Saver Sofa
| Dimensions | 40.5 × 90 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |
Dawson Sofa
| Dimensions | 41 × 88 × 41 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
Jaden Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Jaden |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging |
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Detail Color | Suede |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
204 RHINO SOFA 204-30-62
| Dimensions | 43 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
122 DEL MAR SOFA 122-39-17
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | 122 DEL MAR |
Charlie Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Charlie |
Brantley 5635 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Antique White, Grey, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Reclining Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
Morrison MANUAL Reclining Sofa INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Brooks Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Light Brown |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual |
| Detail Color | TWIG |
242 MILAN SOFA 242-31-21 ESPRESSO
| Dimensions | 42 × 88 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Contemporary |
| Collection | 242 MILAN |
Load more products
Loading...