- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO RECLINER 217-96-21
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO SOFA 217-36-21
| Dimensions | 42 × 92 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |